Colaboram cu mai multe cluburi de inot si va putem ajuta sa va angajati in acest domeniu ! Va rugam sa completati formularul si veeti fi contactat in cel mai scurt timp pentru stabilirea unui interviu.

Cautam antrenori de inot !

Lasa cat mai multe informatii despre tine cu privire la domeniu in care doresti sa performezi si vei fi contactat in cel mai scurt timp:

Numele (obligatoriu)

Poza

Telefon (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Doresc sa ma angajez ca:

Bazinul la care doresti sa lucrezi:

Mai multe informatii:

Optional - Pentru a intelege mai bine calificarea d-voastra puteti sa lasati un CV:

Dimensiunea fisierului nu trebuie sa depaseasca 10mb:

Candidatul ideal:

– experienta in lucrul cu copii si/sau cu adultii
– cunostinte in predarea inotului (cursurile de pedagogie constitue un avantaj)
– fost sportiv de performanta in ramura Natatie – Polo pe apa.
-studii superioareĀ (Academia Nationala de Educatie Fizica si Sport reprezinta un avantaj)

Responsabilitati / beneficii:
salariu fix pentru lucrul la nivel de grupa cu copii
lucrul intr-un mediu placut alaturi de o echipa tanara si supravegherea in permanenta a copiilor.